Іменини Едика, привітання Едуарду у прозі

Я хочу привітати тебе, мій Едуард, з днем твого народження. Нехай квіти, подаровані тобі, будуть завжди розпускати пелюстки в твоїх руках. Нехай твій дім ніколи не знає ні смутку, ні проблем і турбот, ні сліз. Нехай в ньому назавжди поселиться радість. Я бажаю тобі тільки одного: міцного здоров’я. Решта, думаю, додасться.

У цей святковий день я знову спішу до тебе в гості, мій вірний друг Едуард. Я подарую тобі свічку, яка завжди освітить твій шлях нічний часом. Нехай її лагідний, ніжний і теплий світ приведе тебе до щасливого життя. Залишайся завжди таким, який ти є, мій хороший. Адже краще тебе на цьому світі нікого немає.

З днем народження тебе, Едуард! Я від усього серця хочу піднести тобі свої щирі побажання. Добра і світла тобі, мій рідний. Нехай твоє життя наповниться найбільшим змістом і кожен день починається з посмішки. Бажаю тобі зустріти найбільшу любов свого життя, а якщо ти її вже втретил, то нехай вона залишиться з тобою назавжди.

Мій милий Едік! Не можу пробачити собі, що щоденні турботи і клопоти змусили мене забути про твій день народження. Але ти не хвилюйся, мій друже, в честь твого свята я готую тобі особливий подарунок. Це твоя заповітна мрія, яка коли-небудь мала збутися. Порадій ж у цей день. За виконання бажань!

Мій Едуард! У цей святковий день я хочу сказати цей тост в твою честь. Я підніму келих ігристого вина і вип’ю його за твоє здоров’я. Хай у твоєму домі завжди звучить весела, запальна музика. Нехай це буде кожен день, а не тільки в день твого народження. Щастя тобі, дорогий, тільки великого щастя!