Іменини Дмитра, вітання Дмитру у прозі

Якщо б ти вибрав кар’єру великого вченого, можливо, зараз би світ стояв на порозі якогось нового, абсолютно революційного технічного винаходу. А ти б отримав Нобелівську премію… Дмитро, ніколи не пізно почати все заново! Я вірю в тебе і вітаю з іменинами!

У тебе своя логіка життя. У тебе свої, ні на кого не схожі цілі і амбіції. Ти, як ніхто інший, вмієш ризикувати, а після – святкувати заслужену перемогу. Планування свого успіху в тебе можна вчитися нескінченно. Дмитро, я вітаю тебе з іменинами і бажаю, щоб ділове чуття ніколи тебе не підводило.

Ще коли ти був хлопчиком, я знала, що твоє життя буде рівно такий, як ти захочеш. Ти завжди вмів домагатися свого, що б це не було. Так нехай твій Ангел-зберігач дасть тобі ще більше сил і наполегливості для досягнення тих цілей, які раніше були лише мріями. Дмитро, з іменинами!

Совість – найкращий контролер? Для тебе, Дмитре, – так! Я не знаю людини, більш чесного і по-хорошому правильного, ніж ти. Напевно, тому твої друзі так цінують тебе, колеги поважають, а сім’я обожнює. Кажуть, що зміни необхідні для життя, але я сьогодні бажаю, щоб у цій сфері у тебе все було без них. З іменинами!

Так виходить, що тебе скрізь оточує краса. Ти залучаєш красивих жінок, вибираєте красиві речі і буваєш в красивих місцях. Дмитро, вітаю з іменинами і бажаю, щоб твій Ангел-зберігач не зраджував своєму доброму смаку і продовжував радувати тебе і оточуючих.