Іменини Дениса, привітання Денису у прозі

За будь кіпіш, крім голодування. Це наше з тобою спільне кредо з самого дитинства, Денис. Братик, ти завжди надихав мене на нові ідеї. Завдяки тобі тепер я чітко знаю, що зможу все, чого тільки захочу. Особливо, якщо ти будеш поруч. Знай і ти: чи варто тобі тільки подзвонити, я, як Чіп, Дейл або твій Ангел-зберігач, прийду на допомогу. З іменинами!

Щоб життя було цікавим, потрібно, щоб батьки нарекли маленької людини, як тебе, Денисом. Ти завжди чимось захоплений, постійно пропонуєш своїм друзям якісь божевільні ідеї, які в результаті виявляються геніальними. Ми вже знаємо: якщо ти щось задумав, готуватися треба до повного відриву. Так тримати! З іменинами, Денис!

Денис, в день твоїх іменин я хочу побажати тобі серйозно задуматися над початком кар’єри казкаря-фантаста. Твоє невимірне уяву просто зобов’язана бути направленим у мирне русло! А, враховуючи твою виняткову підприємливість, на цьому можна непогано заробляти. Вітаю!

Якщо всі чоловіки, як діти, то ти – самий непосидючий з них. Але при цьому я знаю, що завжди можу розраховувати на твою підтримку. Натомість обіцяю тобі нудно зі мною ніколи не буде! Я оточивши тебе любов’ю, турботою і драйвом не тільки в день іменин, але і протягом всього нашого щасливого життя. Вітаю, милий Денис!

Денис, всі генії в школі були трієчниками – не любили уроки і не слухали вчителів, а у вільний час багато пустували і хуліганили. Висновок з усього цього: ти геній! В день іменин бажаю тобі знайти ту нішу, в якій ти ще не реалізувався на повну котушку, і скоріше грунтовно її зайняти. Вітаю!