Іменини Демяна, привітання Демяну у прозі

Дем’ян! В твої іменини ми раді бачити, що з твого обличчя не сходить посмішка. А тому ми хочемо побажати тобі, щоб вона супроводжувала тебе не тільки сьогодні, але і кожен день твого життя. Щоб всі негаразди ти проходив посміхаючись і з легкістю. Щоб твій життєвий шлях був схожий на долину, всіяну квітами, і ти ніколи ні про що не шкодував. Ми вітаємо тебе!

Дем’ян! Іменини – це свято, яке наповнене божественним світлом і радістю твого ангела-хранителя. Я хочу побажати тобі, щоб це свято стало для тебе не просто чудовим приводом отримати слова любові і побажання гарних слів, а поклав початок прекрасної традиції збирати близьких і згадувати про те, що нас береже Господь. Вітаємо!

Дем’ян! В день твоїх іменин мені хочеться нагадати тобі, що наше життя складається з суцільних сюрпризів. І я хочу побажати тобі, щоб вони були виключно приємними і радували тебе постійно. Щоб ти щодня прокидався з гарним настроєм і з нетерпінням чекав нового дня. І щоб ти не забував посміхатися і позитивні емоції дозволяли тобі прожити життя легко.

Дорогий Дем’ян! З іменинами тебе ми вітаємо! Подивись, який чудовий сьогодні день, як багато привітань ти отримав. Твої друзі, рідні та колеги поспішили принести тобі радість і викликати позитивні емоції. Ми бажаємо тобі, щоб цей день не був у списку коротких і приємних періодів, а став початком довгих десятків років, наповнених радістю. Вітаємо!

Улюблений наш Дем’ян. Ми хочемо привітати тебе з чудовим днем, з твоїми іменинами! І побажати тобі лише самого хорошого і доброго: щастя, здоров’я, любові, творчих успіхів, гарного настрою і моря посмішок. Ми побажаємо тобі виконання задуманого, щоб всі поставлені тобою цілі радували тебе своїми результатами. Ми любимо тебе! Зі святом!