Іменини Давида, привітання Давиду у прозі

Давиде, ти не вмієш робити щось наполовину. Ти завжди так яскраво гориш, що зігріваєш і зажигаешь все навколо! Вітаю з іменинами і бажаю, щоб твій Ангел-зберігач дбав, перш за все, про твою пожежної безпеки і про те, щоб у тебе завжди вистачало палива на будь-яку довгу зиму! Гори, Гори ясно, щоб не згасло!

Такі вольові люди, як ти, Давиде, зустрічаються зараз досить рідко. Так будь же справжнім царем свого життя, як твій давній тезко, — мудрим, діловим і в хорошому сенсі розважливим. Твоя ділова хватка і вроджений лідерський дар надихають багатьох на нові звершення і подвиги у сфері бізнесу. З іменинами!

Друзів буває багато, але найкращий друг, готовий підставити надійне плече у будь-який момент, – один. Жінок навколо багато, але кохана, до якої хочеться повертатися кожен вечір, – тільки одна. Радісних моментів в житті тисячі, але справжнє щастя, від якого мурашки біжать по шкірі, — одне. Давид, в день іменин я бажаю тобі не кількості, а якості. Вітаю!

Великим мандрівникам підвладне все. Вони відкривають нові міста, країни, континенти… Бажаю тобі, Давид, відкрити таку країну, для в’їзду в яку не потрібен закордонний паспорт. Там все задумане вдається легко і весело. Бажаю тобі стати в цій країні президентом і частіше запрошувати в гості своїх друзів. З іменинами!

Ставитися до всього в житті з усмішкою дано не кожному. Давид, твоє вміння з гумором долати будь-які перешкоди захоплює. Ти завжди знаєш, як допомогти другові. Твоя небайдужість змушує світ навколо змінюватися в кращу сторону. Вітаю тебе з іменинами і хочу побажати залишатися таким же сильним, вольовим і чуйною людиною!