Іменини Данила (Данило), привітання Данилу у прозі

Удача в бізнесі не приходить сама. В компаньйони вона завжди вибирає тільки самих захоплених і відданих своїй улюбленій справі. Данило, ти самий відповідальний діловий партнер з усіх, кого я знаю. В день твоїх іменин я бажаю тобі не зупинятися на досягнутому, постійно вчитися і приворожити примхливу Вдачу назавжди! Вітаю!

Данило, в день твоїх іменин я бажаю тобі і далі йти по життю легко і весело. Твоя безпомилкова інтуїція і позитивний настрій не раз виручали мене. Ти завжди ставився до людей так, як хотів би, щоб до тебе ставилися. Тому твій Ангел-зберігач так любить і поважає тебе не тільки в день іменин. Вітаю!

Ні пуху, ні пера, ні хвоста, ні луски. Нічого цього сьогодні я тобі бажати не буду. Твоє мисливське та рибальське чуття і без мене все це знайде. Данило, вітаю з іменинами! Нехай твій Ангел-охоронець завжди буде поруч з тобою: і вдома, і на роботі і навіть на природі. На всякий випадок приготуй для нього спальний мішок!

Спорт завжди був одним з твоїх кращих друзів, Данило. В день твоїх іменин хочу побажати тобі завжди повних трибун на стадіоні, ідеально рівних бігових доріжок, цікавих партнерів на тенісному корті і побільше енергії, щоб у всіх життєвих змаганнях здобувати тільки беззаперечні перемоги. Вітаю!

Бажаю побільше відпочивати в компанії дорогих тобі людей, моря і сонця. Нехай під ногами буде теплий пісок, перед очима рожевий захід, а в руках – улюблена жінка. Данило, за свою любов та відповідальність до роботи ти заслуговуєш найкращого відпочинку. Нехай твій Ангел-зберігач частіше нагадує тобі про це. З іменинами!