Іменини Броніслави, привітання Брониславе у прозі

Броніслава! В день ангела я хочу побажати тобі самого головного – любові! Любові до життя! Якщо ти будеш любити життя, усі негаразди стануть маленьким непорозумінням на довгому життєвому шляху. Не забувай цього і прагни до того, щоб ця любов була взаємною. Люди звикли скаржитися на долю, а вона у відповідь дарує образи і горе. Не йди поганий приклад. З іменинами!

Броніслава, ніжний наш квіточку! Ми вітаємо тебе з днем твоїх іменин! Ми хочемо, щоб ти залишалася такою ж ніжною, як і завжди. Побажаємо ми тобі кохання, міцного сибірського здоров’я, щоб твоє життя було солодким, наче цукор і приносила тільки радість і нескінченне щастя. Нехай твій ангел-зберігач позичить тобі крильця, щоб ти змогла літати. Вітаємо!

Броніслава! Таке ім’я, як у тебе містить і силу і ніжність одночасно. Нехай це поєднання тебе не бентежить. Ми бажаємо тобі залишатися ніжною та жіночною, але володіти сильним духом, якими наділило тебе твоє ім’я. Тоді ти зможеш подолати всі негаразди і не озлобиться, а залишатися ніжною і чуйною людиною. Не змінюйся, будь ласка! Ми тебе любимо!

Дорога Броніслава! Одна маленька пташка нагадала нам, що у тебе сьогодні іменини, і ми поспішили тебе привітати. Ми хочемо побажати тобі здоров’я, успіхів у всіх твоїх починаннях, щоб все у тебе виходило і радість від здобутих перемог зігрівала твоє серце. І щоб таких перемог на життєвому шляху було так багато, що можна було рахунок їм втратити.

Кохана моя, Броніслава! Сьогодні, в день твоїх іменин, я побажав би тобі кохання, але вона в тебе вже є: це я! Я побажав би тобі щастя, але ти і так щаслива зі мною. Я побажав би тобі успіху в житті, але хіба те, що ми зустрілися, не успіх? Я міг би побажати тобі всіх цих банальних слів, але у нас все є, і ми щасливі, любимо один одного і успішно радіємо життю. Люблю тебе!