Іменини Божени, привітання Божени у прозі

Божена, кажуть, людей в день іменин ангели цілують і ми бажаємо тобі багато теплих поцілунків і в цей день, і в будь-якій іншій. Також ми хочемо побажати тобі міцного здоров’я, краси неземної, величезного щастя, як океан і нескінченної любові, як Всесвіт. Нехай у твоєму житті буде тільки хороше, а горе і неприємності забудуть до тебе дорогу. Вітаємо тебе!

Улюблена наша Божена, іменини – чудове свято. Сьогодні незвичайний день, адже він твій. Пам’ятай, що ти чудова, красива і неповторна. Залишайся такою ж, як сьогодні і хай щастя наповнює твоє життя нескінченно. Ми бажаємо тобі не спотикатися на життєвому шляху і йти з гордо піднятою головою. Нехай дорогу, яку ти вибереш для себе, освітлює сонце.

Божена! Вітаємо з іменинами! Нехай у це світле свято тебе оточують люблячі люди і гарний настрій. Нехай збудуться всі твої мрії, навіть самі божевільні. Тому, що мріяти не шкідливо, шкідливо не прагне до поставленої мети. І нехай цей день стане одним із самих світлих днів, оскільки всі інші теж будуть світлими. Зі святом!

Дорога Божена! В день твоїх іменин бажаю тобі здоров’я, творчих успіхів, щастя, а головне, любові! Тому що без любові не буває ні щастя, ні здоров’я, ні творчих успіхів. Залишайся такою ж милою, доброю і чуйною дівчиною, адже саме такий тебе люблять твої друзі та рідні. Нехай життя перетвориться на свято, яскравий, як сьогодні, і радує тебе кожен день.

Сьогодні твої іменини, і ми, крім подарунків, принесли тобі іскорку любові, яку ми до тебе відчуваємо. Ми хочемо побажати, щоб такі іскорки примножувались у твоїй душі, і ти, не шкодуючи ні краплі, дарувала їх іншим близьким тобі людям. Тоді вони зможуть розгорітися і поширитися по всьому світу. Вітаємо!