Іменини Богдана, привітання Богдану у прозі

Мій коханий, мій безцінний Богдан. Я бажаю тобі щастя. І хай у тебе його ціле море, зайва крапелька не завадить. Бажаю нескінченною, ніжної любові, навіть якщо у тебе її нескінченний океан. Яскравого, сліпучого сонця, щоб ти й далі міг ніжитися під його променями. Так примножаться дні твоєї вдачі. Зі святом!

Богдан! В день твоїх іменин поспішаю привітати тебе і побажати справжньої любові, людського щастя, тепла і турботи твоїх близьких, рідних і вірних друзів. Скільки б Господь не послав тобі років, живи, подібно молодому міцному дереву з пишною кроною і соковитими плодами. Нехай всі біди, бурі й урагани обійдуть сад твоєму житті стороною. Будь щасливий, друже!

Богдан! Іменинник ти наш! Живи довго і щасливо. Нехай обов’язково здійсняться твої грандіозні плани і маленькі мрії збудуться. Нехай по життю і по долі тобі завжди щастить, а твої близькі друзі та рідні служать опорою вірності і любові.Нехай біди обійдуть твій дім стороною, а любов, ніжність і відданість оселяться в ньому назавжди. З днем ангела, Богдан, з днем ангела!

Дорогий, любий, вірний друг і товариш, Богдан! Щороку я приходжу до тебе в будинок, в день твоїх іменин і з радістю в цей урочистий для мене і зворушливий для тебе момент бажаю тобі безмежного щастя і любові. Сьогодні нічого не змінилося. Я знову стою на твоєму порозі з букетом квітів, вітаю тебе з днем твого ангела і бажаю тобі світла, любові і миру. Друг мій,будь щасливий!

Прийми від мене в день народження, дорогий і улюблений Богдан привітання, купу подарунків і святковий тост. Живи довго, не хворій, не старей і не хандрити. Пам’ятай, погана погода — це не привід для зневіри. Тримайся на плаву і доля ніколи не повернеться до тебе спиною, а удача не покине. Світла тобі, радості і добра!