Іменини Белли, привітання Беллі у прозі

З днем народження, дорога Белла! Нехай в душі завжди буде тепло і світло, незважаючи на похмуру погоду. Нехай ніщо не збиває тебе з життєвого шляху, хай сонце освітлює твій ранок кожен день. Нехай не буде приводів для смутку і туги, сльози котяться від радості, а сміх буде твоїм постійним супутником.

Коли-небудь я хочу почати своє привітання зі слів «Що побажати людині, у якої все є в житті»… Белла, я щиро хочу, щоб всі твої бажання здійснилися за цей рік, щоб на наступний твій свято я міг сказати заздалегідь заготовлену фразу. І щоб чудеса у твоєму житті ніколи не закінчувалися!

Що потрібно справжньому людині для щастя? Хороших друзів поруч — багато, вірного та люблячого чоловіка — одного, красивих і слухняних дітей – від двох. А здоров’я, вдалої кар’єри, теплого і затишного будинку, що здійснюються бажань — нескінченність. Нехай у Бели все буде з цього списку, а список вона доповнить сама.

Скільки ніжності і жіночності таїть в собі загадковий і чарівний ім’я Белла… Воістину шикарний, як наша улюблена Беллочка, у якої сьогодні День народження. Бути такою ж, як Белла, мріють багато жінок. Своєю чарівністю вона здатна закрутити голову будь-якому чоловіку. Будь щаслива, наша красуня!

Белла — рідкісне ім’я, рідкісний людина з таким характером і неземною красою. Спасибі батькам Белли за народження та виховання такої дочки, спасибі самої Беллі за те, що зуміла зберегти найкращі свої якості. Спасибі за те, що вона радує нас. Побажаємо ж, щоб їй втричі поверталися її добрі вчинки!