Іменини Артура, привітання Артуру у прозі

Дорогий мій Артур! Нехай в цей сонячний свято тобі навколо усміхнеться! Сьогодні усе для тебе! Я бажаю, щоб у твоєму житті ніколи не було місця смутку і печалі, щоб їх витісняли щастя, радість і любов. Нехай на твоєму життєвому шляху тобі зустрічаються тільки квіти, а не купини і каміння! З іменинами тебе!

Артур! Пощастило тим людям, які знають, що таке справжня дружба, які мають відданого друга на все життя. Я як раз з числа тих людей. Величезне спасибі тобі за дружбу! І сьогодні, в день твоїх іменин, я хочу побажати тобі залишатися таким же справжнім, щирим, добрим і милосердним людиною!

Дорогий мій Артур! Я сподіваюся, що ті слова, які я зараз тобі скажу, ти запам’ятаєш надовго і будеш їх завжди згадувати і асоціювати зі мною. Друг, не бійся робити помилки, не бійся жити, радіти кожній миті, цінувати його. Ти дуже хороша людина, я вірю і знаю, що ти ніколи не змінишся!

Хочу привітати дуже хорошої людини Артура з його іменинами! Це – дуже світлий і добрий свято – такий же, як ти сам! Я бажаю тобі, щоб вчинені помилки стали хорошим досвідом, а в подальшому житті добрі справи, зроблені тобою, тільки множилися!

Артурчик, з іменинами тебе! Бажаю тобі багато-багато щастя, везіння, посмішки фортуни, міцного здоров’я та справжнього кохання, яка повинна зігрівати кожного чоловіка протягом всього його життя! Я дуже ціную тебе, дуже люблю, і хочу, щоб наше спілкування ніколи не припинялося, адже таких людей, як ти, треба берегти!