Іменини Артема, привітання Артему в прозі

Нехай цей день не відзначений червоним кольором у календарі, але він справді чудовий – у тебе іменини! Артем, я вітаю тебе і хочу побажати, щоб на твоєму життєвому шляху зустрічалося якомога менше перешкод, а якщо вийде так, що їх не минути, так нехай вони будуть незначними!

Артемко, вітаю тебе з іменинами! Я дуже радий(а), що в моєму житті з’явився такий чудовий чоловік, як ти. Спасибі тобі за допомогу, таку необхідну підтримку і участь в моїй долі! Бажаю тобі побільше радості, щирих посмішок, справжнього щастя, кохання і міцного здоров’я!

Дорогий друже! Я вітаю тебе з таким чудовим і персональним вдень –іменинами! Хай сьогодні лише для тебе співають пташки, цвітуть квіти і світить сонечко! Нехай всі навколишні люди дарують тобі тепло, доброту і посмішки. Я тебе дуже сильно люблю і дякую Богові за те, що ти з’явився в моєму житті!

З іменинами хочу привітати чудову людину Артема, який, напевно, створений для того, щоб радувати оточуючих людей! Спасибі тобі за все, що ти для нас робиш. Я впевнена, що немає на світі жодної людини, яка б тебе не любила і не потребував твоєї підтримки. Я тебе дуже сильно люблю!

Дорогий мій друг Артем! Сьогодні, в твої іменини, я від усієї душі хочу побажати, щоб на небосхилі твоєму житті завжди яскраво світило сонце, було якомога більше зірок (під якими маються на увазі щасливі і добрі моменти, радість, посмішки тощо) і як можна менше хмар і гроз!