Іменини Арсенія, привітання Арсенію у прозі

Ти став справжнім втіленням і відображенням свого імені. Адже Арсеній перекладається як «мужній». А саме мужнім, хоробрим, надійним і сильним ми звикли тебе знати! Нехай день Ангела подарує тобі душевного тепла, яке ти завжди з радістю поділяєш з усіма людьми навколо тебе!

Дорогий Арсеній! Сьогодні у тебе особливе свято – день Ангела! В цей день небо дарує тобі помічника та зберігача, який завжди буде допомагати тобі в складні моменти життя і завжди примножить твої радості! Будь гідний його допомоги і імені, яке говорить всьому світу про твоєї мужності, честі та надійності!

У цей чудовий день бери швидше привітання, Арсеній, адже сьогодні у тебе іменини! Я бажаю тобі зберегти в собі ті струнки душі, які створюють прекрасну мелодію. Ця мелодія – поєднання мужності, освіченості, працьовитості, доброти, турботи і краси серця! Хай Ангел береже тебе від бід і наповнює життя світлом!

Мужній наш Арсеній! У цей день ми вітаємо тебе з іменинами та днем твого Ангола! Нехай він береже тебе від бід, висвітлюючи твій життєвий шлях. Нехай небо буде поблажливим до твоїх помилок і завжди дає шанс їх виправити! Будь надійним, вірним і відданим і з честю носи своє прекрасне ім’я!

Арсеній, в твої іменини хочеться побажати тобі, щоб твій Ангел-зберігач, подарований небесами, міг би тобою завжди пишатися! Ти ніколи не боїшся труднощів, завжди готовий допомагати тим, кому це потрібно, і з гідністю носиш ім’я, яке робить тебе таким неповторним і мужнім!