Іменини Анжели, привітання Ангеліні у прозі

Ангеліно, ти – світло в моєму вікні! У твій день народження я дарую тобі твої улюблені квіти. Нехай ці оксамитові троянди кольору багряного заходу розкажуть тобі про мою любов! Вона така ж яскрава, така ж розкішна, така ж колюча… Будь щаслива, прошу тебе! Живи, дихай, зігрівай цей світ своєю присутністю! Навіть в стороні від мене, але краще, звичайно, поруч…

Мила моя Ангеліна! В цей радісний свято, день твого народження, я хочу побажати тобі всього самого найкращого, що тільки може бути на цьому світі. Ти кохана і любляча дочка, чудова дружина, прекрасна мати і просто чудова жінка. Залишайся такою завжди, не переставай радувати нас! Будь щаслива!

Ангелинушка, з днем народження, люба! Сьогодні ти прекрасна, як ніколи! Я бажаю тобі ніколи не втрачати свого неймовірної чарівності, яким ти просто окрыляешь всіх, хто знаходиться поруч з тобою. Бажаю бути завжди здоровою, життєрадісною і готової до спілкування з друзями! Треба частіше зустрічатися!

Здається, ми познайомилися лише вчора, і ось вже нашій дружбі не один десяток років! День народження – один з приводів нагадати тобі, як ти мені дорога, мила подружка Ангеліна! Бажаю, щоб ти якомога рідше журилася і частіше веселилася, а я завжди підтримаю тебе і в тому і в іншому. Хай щастя не покидає твій дім!

Дорога Ангеліна, дозволь привітати тебе з днем народження й від усієї душі побажати справжнього щастя! Щастя – воно для кожного своє, нехай до тебе прийде саме таким, яким ти його бачиш. Бажаю міцного здоров’я, вірних друзів, гармонії в сім’ї! Нехай життєлюбність і вдача не покидають тебе!