Іменини Андрія, поздоровлення Андрію у прозі

Андрій, в твій день ангела, ми зібралися для того, щоб привітати тебе і побажати тобі багато-багато хороших моментів у твоєму житті і всього самого найкращого. головне — здоров’я і мир в домі. А все інше прийде само собою. Так нехай же твій дім завжди буде сповнений миру і здоров’я, а все інше тобі допоможе отримати твій ангел-охоронець. Вітаємо!

Що прийнято бажати в день ангела? Та практично те ж саме. що і будь-який інший свято. Ось і тобі, Андрію, ми хочемо побажати в день твоїх іменин всього самого доброго, теплого і світлого. Та нехай твій ангел-охоронець завжди по життю буде поруч з тобою і оберігає тебе від поганих речей. З днем ангела!

Складно придумати і побажати щось оригінальне, коли всього самого доброго вже побажали. Тому, Андрію, ми хочемо побажати тобі того, що ти побажаєш собі сам. Нехай у твоєму житті не буде місця поганим моментів, а нехай твій ангел тебе оберігає і зберігає. І тоді всі твої мрії обов’язково збудуться. З днем ангела!

Андрій, сьогодні твій день ангела. І напевно, ти для себе вже щось побажав. А ми хочемо побажати тобі, щоб все, що ти побажав і задумав, обов’язково здійснилося. Ну а твій ангел-зберігач обов’язково тобі в цьому допоможе. Головне — вірити в це і тоді все буде добре. нехай твій дім завжди обходять стороною тривоги, лиха та інші негарні речі. А гарні хай завжди будуть поруч з тобою. Вітаємо!

Андрюха, ну ось і настав твій день ангела. Бажати щось буденне начебто банально. Але саме цим звичайні, здавалося б, для нас слова — щастя, мир, добро — є сенсом нашого життя. Так нехай у твоєму житті завжди буде тільки мир, добро, щастя і все найкраще! І ніколи не знати тобі ні бід, ні тривог, ні печалі. Нехай все і завжди у тебе буде добре! Зі святом!