Іменини Аліни, привітання Аліні у прозі

Нехай у цей чарівний день народження збудуться всі твої найзаповітніші мрії. Ми бажаємо тобі, Аліна, щоб саме це свято приніс тобі найбільше радості і сміху. А кожен день хай буде забарвлений найяскравішими фарбами. Біди й печалі нехай обходять стороною, а любов і щастя огортають з ніг до голови.

В чудовий день твого народження, Аліна, я поспішаю тебе привітати першої. Спасибі, що ти є у мене. Ти – сама чудова подруга і я можу тільки дякувати за нашу дружбу. Я хочу побажати, щоб ти завжди залишалася такою ж доброю і відкритою. Нехай оточує тебе тільки любов та позитивні емоції. Будь завжди щасливою і веселою.

З днем народження, Аліночка! Бажаю тобі вічного здоров’я, турботливого чоловіка поруч і величезного жіночого щастя. Щоб з кожним роком ти ставала тільки краше і мудрішими. Нехай всі дні твого життя будуть прикрашені яскравими позитивними емоціями, як у чудовій казці. А саме життя щоб нагадувала захоплюючий фільм.

В цей день народження, Аліна, ми хочемо тобі побажати виконання всіх, навіть найсміливіших, бажань. А ми, твої друзі, допоможемо тобі в цьому. Нехай твоє життя буде сповнене лише позитивними емоціями та яскравими подіями. Кожен день приносить тільки радість і щирий сміх. А лихо нехай обминає твій дім стороною.

Дорога Аліна! День твого народження – це світле і прекрасне свято. І ми, твої батьки, хочемо побажати, щоб твоє життя було яскравим і барвистим, як казка. Нехай всі мрії виконує добрий чарівник – твій чоловік. Щоб у твоєму домі панували гармонія і затишок, і завжди чувся дитячий сміх. Будь самою щасливою і коханою.