Іменини Альбіни, привітання Альбіні у прозі

День народження – найкращий свято в році! Сьогодні я тобі, Альбиночка, бажаю ніколи не втрачати віри в краще і смаку до життя! Кажуть, думки матеріальні; думай про хороше! У тебе є все, щоб стати щасливою – краса, сім’я, улюблена робота. Нехай з роками все твої багатства тільки примножуються!

Дорога Альбіна, ось і настав твої чергові іменини! Бажаю, щоб це свято ніколи не перестав бути для тебе радісним. Кожен персональний новий рік – це привід поглянути на навколишній світ по-новому. Бажаю не старіти душею, думати про прекрасне, вірити в краще! Адже думки матеріальні.

Будь-якій жінці хочеться бути найкрасивішою і бажаною, а в свій день народження – особливо! Альбіна, я вітаю тебе з твоїм святом і бажаю затьмарити сьогодні всіх! Ну а в інші дні не переставай випромінювати свій м’який світло чарівності і доброти. Нехай любов буде твоєю вірною супутницею, а удача виручає навіть в самих складних ситуаціях!

З іменинами, мила Альбіна! В цей день тобі можна все, користуйся цим! Рівно опівночі карета перетвориться… вона перетвориться в те, у що ти сама побажаєш! Я щиро переконана, що кожен сам робить свою долю, тому бажаю тобі вірити в себе, точно знати чого хочеш і рухатися до своєї мети крізь будь-які перепони! Будь щаслива!

Дорога Альбіна! У твій день іменин хочеться побажати тобі простих речей, адже саме на них тримається життя. Найголовніше – це, звичайно, любов; нехай вона зігріває кожен твій день своїм сіянням. Друге – це здоров’я, від якого, як казав класик, залежить 90% нашого щастя. Ну і третє – це друзі; не май сто рублів, як кажуть!