Іменини Адама, привітання Адаму у прозі

Крутіше імені, ніж Адам, напевно немає. Це ж треба, саме так звали першого мужика. Ти справжній мужик, Адам. Бажаю тобі в твій день, щоб ти залишався таким, який ти є, завжди. Ну і щастя тобі не заважає, вік у тебе такий. Знайди свою звужену Єву і одружуйся. Бажаю тобі одружуватися, Адам. Любові і щастя тобі!!!

Адамчик, ти справжній амурчик. Я люблю безмірно і вітаю тебе з днем твоїх іменин. Ти дуже хороший і мій улюблений. Рідко у кого є чоловік з ім’ям Адам, а у мене є. Таких чоловіків треба на руках носити, плекати і берегти. Візьми мене заміж. Бажаю тобі в день твого народження, щоб ти одружився на мені.

У нашому колективі ти вже давно і ми до тебе дуже звикли. Багато тебе дуже полюбили. Ми зібралися і зачитываем цю папір для того, щоб привітати тебе з днем народження, ми хочемо побажати тобі всього самого яскравого і незабутнього, але суха папір не передає всіх душевних нюансів переживань, які ми хочемо висловити словами. Щастя тобі, Адам!

Вітаємо, Адамчик. Ми бажаємо тобі щастя, а також здоров’я і далі по всьому списку всіх зазвичай бажаних на день народження благ. І ще ми хочемо побажати любові, і, можеш не ображатися, одруження. Ми купили подарунки і сподіваємося, вони сподобаються. Всі подарунки лежать в цій великій коробці. Нам цікаво, здогадаєшся ти, хто з нас який з цих подарунків купив.

Адам – це дуже значуще ім’я першого чоловіка. Воно не менш значно і сьогодні, коли на планеті живе 7 мільярдів. Адам – це велике ім’я, щасливе ім’я. Ми з великою любов’ю до тебе вітаємо тебе Адам з днем твого народження. Ми бажаємо щастя тобі — нехай знайдеться, нарешті, твоя Єва. Любові тобі, Адам. Радості і, звичайно ж, здоров’я на довгі роки.