Іменини Абрама, привітання Абраму у прозі

Тобі бажаю, Абрам, щоб все було у виконання твоєї мрії. Бажаю запам’ятовувати світлі життєві миті – з ними, повір, в старості буде легше жити. І швидко забувати невдачі і засмучення. Кар’єра теж важлива – бажаю тобі генеральських зірок на погонах. І ще бажаю по життю йти весело – пам’ятай, що смуток великий гріх.

Абрам, тебе нарекли добрим ім’ям. З ним тобі має везти. Перше, бажаю тобі в день народження везіння, успіхів по службі. Друге – це наявність грошей, потім міцного здоров’я. Деякі кажуть, що здоров’я потрібно ставити на перше місце. Вони не праві, не буде грошей та успішної кар’єри, яке там буде здоров’я.

Абрам, ти з минулих іменин дуже змужнів. У ці іменини бажаю тобі продовжувати займатися спортом, такі заняття тобі йдуть на користь. Бажаю знайти хорошу дівчину і можливості одружитися на ній. Ну, а якщо одружишся, то і діточок бажаю тобі. Ти добрий, Абрам, і щедрий, ти просто зобов’язаний бути щасливим.

Хочу привітати і побажати всі добрі побажання: здоров’я, щастя, вдалої кар’єри, удачі, радості в житті, фінансового достатку, любові — без неї особливо погано по життю іти. Всього доброго тобі, Абрам, синку, в день твого народження. Довгих років тобі і всім нам, щоб такі зустрічі в повному складі повторювалися як можна частіше.

Вітаю свого сина Абрама, людину доброї і щедрої, має чуйну душу, з світлим і радісним для всіх нас святом, з його днем народження! Хочу побажати усього найкращого, що є на світі: щастя повною мірою, удачі без збоїв, фінансового достатку! Здоров’я і радості, а також виконання інших найзаповітніших його бажань.